Moje imię: Sławek


Mój GG : 1837953 *TetruSlawek*

Było, minęło…

Świąteczno-Sylwestrowo

Bnarodzenie (3)Witam! Wiem, iż spóźniono mi się mimo to śpieszę z przekazem. Ale jakoś w związku z właśnie owymi Świętami nie było czasu. Mianowicie organizacja przed wyjazdem i sam wyjazd oraz cała oprawa była tego powodem, przyczyną. Teraz będąc w trakcie realizacji; pobytu i minionym Świątecznym szale. Piszę tę, krótką notkę dzieląc się byłymi wrażeniami.
Matka natura tego roku okazała się mało łaskawa. Mimo tego tradycji stało się zadość. Dziękuję za życzenia i korzystając ze sposobności. Życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2016!!!

Bnarodzenie (2)

Bnarodzenie (1)

22c komentarze/y do Świąteczno-Sylwestrowo

 • ~też ja

  Bez dyskusji!;)…

  https://www.youtube.com/watch?v=QCdIey2e0MM

  Świąteczne pozdrowienia :)

 • ~ciekawska

  Sławku, coś mi się wydaje, że pisząc tę krótką notkę chyba byłeś pijany ;))) …. hi, hi,….

  • TetruSlawek

   Pewnie od twojej gorzały.
   P.S.
   Na kacu.

   • ~ciekawska

    To dlatego Główny Dowodzący przysiadł sobie pod domkiem :))) i wraca do formy po wigilijnym spotkaniu a Jego fajny Zespół pracuje :))) PS. W nocy mam bardzo dobry wzrok i na pierwszej fotce wypatrzyłam Ciebie :))) PSS. Życzę również szalonego szampańskiego sylwestra :))) Pa!;***

 • ~T.

  Sławku:-)czy Te Urocze Trojaczki są wszystkie Twoje? :-)Słonecznie pozdrawiam :-)

 • Bardzo możliwe… Jednak jak ze wszystkim, zawsze znajdzie się ktoś to mógłby dyskutować ^_^
  Zapraszam na mojego Bloga, poruszam zagadnienia Wszechświata, Boga, Świadomości

 • ~T.

  Staropolskim obyczajem dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Twoje plany, niech to będzie czas uroczy – życzę miłej Wielkanocy :)

 • ~ciekawska

  Widzę, że już tylko ja tu zaglądam… Wakacyjne pozdrowienia z pod jabłoniowej ławeczki :)

 • ~:)

  PS. Zdrowia, Szczęścia, Pomyślności na Święta i Nowy Rok! (sorry, że wyszło śmiesznie ;) )

 • ~ciekawska

  Sławku, bardzo lubiłam jak tu pisałeś…:) Nie martw się… Pozdrowienia:)

 • ~Krecik

  Ahoj, witajcie! :)))

  • ~ciekawska

   Witaj Kreciku :))) Dobrze, że chociaż my tu jeszcze zaglądamy :)) Ja nigdy nie zapomnę tego bloga – tu jest część mojego życia :) I boli to, że Sławek nas tak totalnie ignoruje… A gdyby wtedy został, to już pewnie z 10 lat bylibyśmy razem i bardzo szczęśliwi :) ..a tak to nadal drzemy koty, cierpimy i nie ma końca tej całej przepychanki… PS. Ja nadal Sławku o Tobie myślę i przesyłam słodkie ozdrowienia :)* PS.PS. Moje życie nie jest takie idealne jak Twoje :) – nie jestem królową :) nie siedzę na tronie :) więc Ci się wpisuję na ostatniej stronie ;) Pa!

   • TetruSlawek

    Zostać; zawsze wracam tam gdzie byłem. Niestety nie da się wejść do tej samem rzeki dwa razy, ani zawrócić kijem rzeki.
    Myślisz -pewnie jeszcze jakąś laleczkę woodu pod poduszką się znajdzie. Pewnie winna za niepowodzenia, życiowe przypadki.

 • ~ciekawska

  Dziękuję za wyjaśnienie :) Wtedy nic o Tobie nie wiedziałam – no może troszeczkę – najważniejsze zachowałeś dla siebie, a ja stworzyłam sobie swoją teorię na Twój temat i zakochałam po same uszy (czułam się adorowana) a później raptem jak grom z jasnego nieba, że pan taki to a taki odchodzi (przeżyłam to strasznie – bo wcześniej mówił coś o tym, że znalazł szczęście w życiu, a ja myślałam, że to ja… I że może odwiedzi mnie w szpitalu… Ale nie… to ja z wielkim trudem, po operacji przyjechałam do działu ostatniego dnia Jego pracy, żeby się jeszcze raz zobaczyć (nic z tego – przyszedł do działu, do dziewczyn ale później.. I tak bym mogła ciągnąć swoją opowieść na temat – ale nie będę.. Wylałam już swoje żale i frustracje; teraz jestem spokojniejsza :) Pozdrawiam słodko :) Pa!

  • TetruSlawek

   Ja nic nie wyjaśniłem, bo sam nic nie wiem.
   Jaka praca, jaki dział, jaki szpital (operacja), jakie wyobrażenie, jakie, czyje uczucie?
   P.s.
   Nasuwają się słowa pewnej ballady
   -Jaki to czas, jaki dzień, jaka to godzina…

   Mam odczucie, jakbym był wplątywany… i obwininy za …
   No właśnie nie wiem za co i za kogo.

   • ~--------------------

    Nie ma sprawy. Wytnij, usuń. Wiem, że BYŁAM TYLKO PROJEKTEM. Teraz mnie już nie ma————-

   • ~ciekawska

    Jednak się odnalazłam.. Zaciekawiło mnie co u Ciebie słychać w związku z planowanym zamknięciem platformy blog.pl; wyobrażam sobie, że taki bloger jak Ty, ma pełne ręce pracy.

    P.S. I coś jeszcze, o czym chcę żebyś wiedział: wplątywanie to nie moja specjalność; możesz być spokojny. A o laleczkach woodu, to ja mam nikłe pojęcie.

    Pa

 • ~:))

  Ktoś;) tu zasłużył na walentynkę :))) Mrrrrr..;**

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>