Moje imię: Sławek


Mój GG : 1837953 *TetruSlawek*

Było, minęło…

Natury nie oszukasz

Ze skojarzeń i opowieści, jak i pisali to wieszcze oraz głoszą słowa piosenek, czy też ludowe przyśpiewki oraz przypowieści. Można doszukać się, iż na podstawie anatomii, imienia, znaku zodiaku, czy innych cech określa się pewne cechy osobowości np. temperament, seksualność, atrakcyjność.

I wydaje się, iż ze względu na wiek i testosteron; młodzieńczy, dojrzały średni, starszy. To na każdym etapie kobieta i mężczyzna ma swoje podejście do potrzeb wynikających z własnego istnienia i ich zaspokojenia. Niekiedy kłócącymi się z normami społeczno-etycznymi. „Najskuteczniejszą formą pozbycia się pokusy jest… -ulec jej”. A i po pierwsze to zew natury; odwieczne prawo natury naszymi pobudkami kieruje. Choć to będzie wysiłek i graniczący z ryzykiem osobnik płci i tak resztką sił i z narażeniem życia i wbrew normom będzie dążył do… „Lepiej zgrzeszyć i później żałować niż żałować, że się nie zgrzeszyło!”

Piekny_widokI kilka przykładów:
Baran to instruktorzy sexu i sprawcy pozbawiania cnoty „bez śladu”.
Ze skorpionem super sex -szczególnie w nastoletnim wieku dobry materiał i pojętny w przekazywaniu teoretycznym z super przekładem praktycznym.
Jak będę umierał, to pielęgniarkę w dupę uszczypnę.
Lew – jak wskazuje natura trudny do okiełzania i ma pazury i kły.
Agnieszki bardzo namiętne, Eweliny ozięble, Kaski cichodajki, itp.
Nogi to szyny do raju, u kresu ich leży stacja docelowa. Lecz bywa, że nie na każdej stacji staje!
Określenie, że „jakiego ma nosa to ma takiego k….”; -to chyba raczej wytłumaczenie kompleksu budowy anatomicznej niż sedno sprawy.

A jakie Wy znacie?

28c komentarze/y do Natury nie oszukasz

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>