Moje imię: Sławek


Mój GG : 1837953 *TetruSlawek*

Było, minęło…

Letniskowo

SL278029Korzystając z chwili niepogody i zmuszenia się do napisana tej nieambitnej notki przepraszam za ostatnią nieaktywność. Usprawiedliwiam się tym, iż okres wioseno-letni „wykorzystuję” na wszelkie inne sposoby, a i lenistwo też ogarnia oraz rozpoczynający się okres wakacyjny. Dni są najdłuższe, a i noce też niekoniecznie przesypiane mimo to czas ten mija błyskawicznie i wydawać by się przemija niezauważony. :lol:
Witam Was wszystkich z letniej oazy. Czas coś napisać i odświeżyć bloga, bo nawet admin wysyła mi powiadomienia, iż „brak nam twoich wpisów”. Nie wspomnę o niecierpliwych i domagających się, którzy piszą przeróżne i gdziekolwiek komentarze nie nawiązujące do czegokolwiek lub są tylko dla nich samych zrozumiałe. :twisted:
Jak wspomniałem obecnie przebywam w letniej oazie (notka pt. „Marzenia -realia i już jestem po okresie adaptacyjno-organizacyjnym po którym przechodzę w tryb relaksacyjno-wypoczynkowym przy czym nadzorując nad pracami związanymi z realizacją infrastruktury, zagospodarowaniem terenu i pracami konserwacyjnymi; tzw. przyjemne z pożytecznym. Są to już dwie ostatnie poważne prace inwestycyjne, które pozwolą przygotować się do odbioru końcowego.
SL278010Potem powrót do miejsca zamieszkania i obowiązków między innymi zwanymi pracą, sprawami administracyjo-bytowymi, by znowu dla odmiany wyrwać się do oazy. Mając nadzieję na spędzenie czasu rodzinnie, przyjacielsko i koleżeńsko. :-D

Życzę miłego spędzenia okresu urlopowo-wakacyjnego. :lol:

28c komentarze/y do Letniskowo

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>