Moje imię: Sławek


Mój GG : 1837953 *TetruSlawek*

Było, minęło…

Egzorcyzm, czarna magia

  
Dobrze każdy z nas zna lub słyszał o seansach spirystycznych, medium, okultyźmie. Pojęcia te są bardzo silnie związane z obrzędem katolickim, aczkolwiek ma szersze kręgi występowania poza tą religią i praktykowana na wiele innych sposobów. Czarna magia, satanizm, voodoo, sekty itp. Mówi się, że ktoś jest opętany, pod działaniem sił nieczystych, rzucono na kogoś urok, zaklęcie, zauroczony. Pomijając aspekt psychiatrii mamy do czynienia z podporządkowaniem wszystkiego powyższego pod zło, które towarzyszy nierozłącznie od początków dziejów razem w parze z dobrem; demonizm.

Praktyki te wymagają pewnych obrządków i poświęceń: darów, ofiar. Organizuje się także czarne msze oraz pedofilskie i orgiastyczne rytuały. Dopuszczania się przemocy na tle rasowym i religijnym. Ma na względzie szkodę dla człowieka; i nie tylko! To straszna broń! Dla niedoświadczonego człowieka nawet śmiertelne niebezpieczeństwo!

Ale, po co ktoś się tym zajmuje i praktykuje? Kim taka osoba; organizacja jest? I czym się kieruje? Kto korzysta z temu podobnych praktyk?

 

Wszelkie te praktyki nie służą nikomu, ale same sobie! Nie można ich bezkarnie praktykować, używać…, bo często przewracają się przeciwko nam!!! Magia jest panią samą dla siebie!!!

21c komentarze/y do Egzorcyzm, czarna magia

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>